שיווק בטלפונים ניידים

לקבל חוויה בתנועה

הייתה תקופה, שבעלות על טלפון נייד הייתה מותרות. כיום, יותר מ -5 מליארד אנשים יש טלפון סלולרי ו70% יוותרו על אלכוהול לפני שיוותרו על הטלפונים שלהם. תסתכלו סביב. כמעט כולם עם מכשירים ניידים ומחשבי טאבלט, ניידות היא לא רק ערוץ, זה הלך רוח. עבור משווקים, זה פותח הזדמנות חדשה לחיבור בזמן אמת עם אנשים באשר הם, גם בעולם הדיגיטלי וגם בעולם הפיזי.

הגישה שלנו

אנחנו עוזרים למותגים לעשות שימוש בטלפונים ניידים על מנת לבנות מערכות יחסים עמוקות יותר עם הלקוחות בכל מקום. הגישה שלנו היא פשוטה: נייד מההתחלה, ולא כתוספת. אנחנו כבר ביטלנו את מחלקת הניידים שלנו, כי כל מה שאנחנו עושים מותאם לניידים .למרות שטכנולוגיות להתקנים ניידים והתנהגות הצרכנים משתנים תמיד, אנחנו תמיד מתעדכנים. עיצוב ובניה מותאמת לנייד למעשה מבוצעת ישירות על ידינו, כך אנו מצליחים להתעדכן בהתפתחויות האחרונות, ולמעשה הנכס שלך תמיד ינצל את ההזדמנויות החדשות בנייד.

האסטרטגיה לניידים

כיום, כולם ניידים, אבל לא כולם מתקשרים עם המכשירים באותו אופן. כדי להתמודד עם אתגר זה, אנחנו מתחילים על ידי ניתוח של הצרכן הנייד שלך. באמצעות מגוון רחב תובנות, מחקרים דיגיטליים, כלי חיפוש מותאמים לנייד. וזאת על מנת להבין טוב יותר את הלקוחות שלך בזמן שהם בתנועה. למעשה, אנו מציגים תובנות ומראים איפה טמונה ההזדמנות לנצל את ההתנהגויות הניידת של הקהל שלך ותחומי העניין שלו בהתאם.

הדרכים שלנו לשווק באמצעות הנייד:

  • פיתוח אסטרטגיה ניידת
  • פיתוח אתר, דף נחיתה ואפליקציה
  • פרסום בניידים
  • קידום אתרים ניידים
  • מדידה וניתוח דוחות – פעילות מניידים.

 

בלוג Intouch

בלוג Intouch

דילוג לתוכן